Güvenilir

BlockLauncher

milaupv
17.83MB
Mağazadan İndirilenler 3M - 5M
Sürüm 1.13rc1 3 yıl önce

BlockLauncher açıklaması

ON JELLY BEAN, NORMAL MINECRAFT PE TEXTURES CANNOT BE ACCESSED BY THIS APPLICATION! A demonstration texture pack has been provided.

THIS APPLICATION IS INCOMPATIBLE WITH SOME SAMSUNG DEVICES! Devices with Samsung Knox or other security solutions may not be able to utilize the live patching and the ModPE Script Runtime of BlockLauncher. Patching .mod-formatted patches and texture packs still work. A fix is being worked on.

BlockLauncher is a custom Minecraft PE launcher that wraps around Minecraft PE and provides loading of patches, texture packs, and mods.

(formerly known as MCPELauncher)

Just choose Options on the main screen, then select mods. It is that easy!

THIS MAY NOT WORK ON ALL DEVICES! If it crashes with your device, please post on the forum thread with your device model and your operating system version for support.

THIS APP REQUIRES THE FULL VERSION OF MINECRAFT PE TO RUN. The demo version or the J version is not supported.

This program loads libminecraftpe.so from the currently installed copy of Minecraft PE, so it should be compatiable with the mod patching features of PocketTool and QuickPatch.

Jelly Bean users: currently, this application cannot load original textures from copies of Minecraft installed by Google Play on Android 4.1 and above. The built-in texture pack will be used.

Features:

- Patch up to 3 patches

- Test the texture pack support with the built-in RepetiCraft texture pack

</div> <div jsname="WJz9Hc" style="display:none">Jelly Bean, NORMAL MINECRAFT PE dokular bu uygulama tarafından erişilebilir OLAMAZ! Bir gösteri texture pack sağlanmıştır.

BU UYGULAMA BAZI Samsung cihazları ile uyumsuz! Samsung Knox veya diğer güvenlik çözümleri ile Cihazlar canlı yama ve BlockLauncher ve ModPE Script Runtime kullanmak mümkün olmayabilir. Yama. Mod-biçimlendirilmiş yamalar ve doku paketleri hala çalışır. Bir düzeltme üzerinde çalışılıyor.

BlockLauncher Minecraft PE sarar ve yamalar, doku paketleri, ve mods yükleme sağlayan özel bir Minecraft PE başlatıcısı.

(Eski MCPELauncher olarak da bilinir)

Sadece mods seçin, ana ekranda Seçenekler seçin. Bu kadar kolay!

BU tüm cihazların çalışması OLMAYABİLİR! Bu cihaz ile çökerse, cihazınızın modeli ve destek için işletim sistemi sürümü ile forum parçacığı üzerinde gönderin.

BU APP ÇALIŞTIRMANIN MINECRAFT PE VE tam sürümünü gerektirir. Demo sürümü veya J sürümü desteklenmiyor.

Bu program yükler Minecraft PE yüklü kopyadan libminecraftpe.so, bu yüzden PocketTool ve QuickPatch bir mod yama özellikleri ile compatiable olmalıdır.

Jelly Bean kullanıcılar: şu anda, bu uygulama, Google üzerinde Android 4.1 ve Play tarafından yüklenen Minecraft kopya orijinal dokular yükleyemez. Yerleşik doku paketi kullanılacaktır.

Özellikler:

 - 3 yamalar kadar Patch

 - Yerleşik RepetiCraft doku paketi ile doku paketi desteğini test</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

BlockLauncher için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4.16
2183
5
816
4
1k
3
73
2
37
1
107

BlockLauncher üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
BlockLauncher hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!
İyi Uygulama Garantili!

İyi Uygulama Garantili!

Bu uygulama virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

milaupv mağaza avatarı
milaupv Mağaza 457.72k 271.08M

BlockLauncher uygulamasına benzer uygulamalar indir

APK hakkında BlockLauncher bilgi

APK Sürüm 1.13rc1
Uyumluluk Android 2.3+ (Gingerbread)


İndirme: BlockLauncher APK
İndir